Klasická masáž

 • Madagaskarská masáž s drahými kameny – 60min – 1.400 Kč pro jednoho
 • Celková masáž – 90 minut – 1.499 Kč
 • Celková masáž – 60 minut – 1.249 Kč

Ostatní masáže

 • Tibetská masáž („Zlatý Buddha“) 60min – 1.699 Kč
 • Tibetská relaxační masáž 60min – 1.699 Kč
 • Sportovní masáž celého těla – 1.799 Kč
 • Těhotenská masáž 60 minut – 999 Kč
 • Konopná masáž proti bolesti 60 minut – 999 Kč
 • (dopolední zdravotní masáže – 549 Kč)
 • Masáž Dornovou metodou 60 minut – 1049 Kč
 • Čokoládová masáž 60 minut – 1.349 Kč
 • Čokoládová masáž se zábalem – 1.699 Kč
 • Thajská párová masáž 60 minut – 1.699 Kč
 • Thajská masáž se dvěmi masérkami 60 minut – 1.699 Kč
 • Breussova masáž – 999 Kč
 • Indická Ajurvédská masáž 999 Kč
 • Celková masáž lávovými kameny – 1.399 Kč

Masáž lávovými kameny je jednou z nejoblíbenějších a nejpříjemnějších masérských procedur, které profesionální salóny nabízejí. Podstatou účinku těchto masážních prostředků je ovlivnění tělesných energetických drah vibracemi a teplem. Mají povzbuzující a zároveň uklidňující účinek na vegetativní nervový systém, aktivně podporují prokrvení kapilár, čímž urychlují látkovou výměnu.

Výuka partnerské masáže jednoho partnera 1,5h – 1.949 Kč

Výuka partnerské masáže obou partnerů 2,5h – 2.299 Kč

Kombinovaná masáž (celotělová, záda, šíje, zdravotní se zaměřením na problémové partie) – 1h – 1699 Kč

Škrabkání 60min (50+10min) 1149 Kč

Párová masáž – 1.899 Kč

Párová masáž – 50min – dopolední termíny – 1.499 Kč

Permanentka na 3 masáže – 1.999 Kč

Relaxační a exotické masáže

1. Aromaterapeutická masáž – 999 Kč 60 minut

Hluboce relaxační masáž celého těla. Navozuje svalové i psychické uvolnění, pomáhá odbourávat stres a napětí a to za pomoci přírodních olejů s příměsí rostlinných éterických olejů. Blahodárná masáž uvolňuje celé tělo od hlavy až po konečky prstů.

2. Mandlová masáž – 1.249 Kč 60 minut

Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Masáž zlepšuje akné a ekzémy. je velmi účinná při bolestech zad a celého těla. Zjemňuje hrubou pokožku. Olej obsahuje vytamíny A, E, F a minerály, především draslík, vápník a hořčík. Sladké mandle jsou výborné především pro získání zdravé a jasné pleti. Obsahují vitamín E, který je známý pro své blahodárné účinky na kůži, kterou regeneruje zevnitř i zvenčí. Mandlový olej působí na pleť jako účinný uklidňující prostředek. Z mletých mandlí si lze i doma připravit výživnou pleťovou masku. Mezi příznivě působící látky, které bychom v mandlích nalezli patří vitamíny B a E a také draslík, hořčík, zinek a železo.

3. Medová masáž – 1.249 Kč 60 minut
Při medové masáži ležíte na břiše. Masérka Vám záda potře tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vyvazuje veškeré škodlivé látky. Díky tomu med houstne a barví se. Jde tedy spíše o detoxikační masáž těla. Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže odstraňuje medová masáž tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých onemocnění.

4. Kokosová exotická masáž – 1.249 Kč 60 minut
Cukrová třtina na Fidžijských plantáží zavlažovaná pacifickým deštěm v kombinací se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled. Zatím co relaxujete, aplikujeme kokosové mléko v kombinaci s kokosovým olejem a olejem z oříšků Makadamia, čímž připravíme pokožku na hloubkové vyčištění pórů, zlepšení prokrvení pokožky a vylučování toxinů z ní. Odstraňujeme starou suchou pokožku a navracíme pokožce mladý vzhled. Hluboce hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny A, B, C, E.

5. Skořicová masáž – 1149 Kč 60 minut
Báječná hřejivá masáž pro podzimní měsíce. Pokud tuto masáž ještě doplníte zábalem, prospějete maximálně své pokožce. Spolehlivě odstraňuje celulitidu a strie, prokrvuje a tím výrazně zlepšuje stav pokožky, která má po kúře nápadně zdravější barvu a je pevnější.

6. Aroma masáž – 999 Kč 60 minut
Jemná uklidňující klasická masáž těla těmi nejkvalitnějšími aroma oleji. Hebkost podobná dotekům paprsků jarního slunce a intimní vůně rozmarýnu, borovice a citrónové trávy navozuje pocity uvolnění mysli. Tento zážitek slouží k odstranění negativní energie, jakož i výživě pokožky. Možnost spojení s inhalací aroma olejů z extraktů borovice, mechu a mandarinky z odpařovacích misek dokresluje mystické kouzlo.

7. Švédská Masáž Těla – 649 Kč 45 minut
Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek.
Její základní předností je relaxační a uvolňující působení. Pozitivním přínosem není jen relaxace masírovaných částí těla, ale dochází i k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému. Zvyšuje se prokrvení a odvod toxických látek z těla,což způsobuje nárůst samoozdravovacích procesů a podporu veškerých regeneračních procesů.
Po absolvování masáže i při masáži samotné se obvykle člověk cítí velmi příjemně, jak po fyzické tak po psychické stránce. Výsledným efektem je především uvolnění těla, které usnadňuje relaxaci a obnovení jeho optimálního stavu.
Nespornou výhodou tohoto typu masáže je i to, že může být jak celková tak částečná.

8. Indická masáž hlavy – 449 Kč 30 minut
Indická masáž hlavy je léčivé ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné v sedě. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus
Pomáhá odčerpávat pryč toxiny, které se hromadí v kůži a svalech. Pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

9. Reflexologie – 899 Kč 60 minut
Reflexní terapie plosky nohy je velice účinnou formu alternativní medicíny a lze se setkat také s označením zónová terapie. Stáří reflexní terapie se odhaduje okolo 5000 let  Při této metodě se využívá masáže a stlačování příslušných bodů na plosce nohy. Tyto reflexní zóny odpovídají jednotlivým částem těla a orgánům a k jejich stimulaci se využívá pevný tlak, který provádíme převážně bříškem palce a špičky prstů.
Masáží dosáhneme lepší prokrvení receptorů a tím i lepšího prokrvení odpovídajícího orgánu. Receptorologie neodstraňuje jen symptomy nemoci,ale jde na její kořen. V lidském těle téměř nikdy není oslaben jen jeden orgán, orgány našeho těla jsou v neustálé součinnosti, a tak porucha jednoho vyvolává poruchy další. Při léčení pomocí reflexologie usilujeme o nápravu celého organismu. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

10. Masáž horkou  čokoládou – 999 až 1699 Kč
Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nahromaděný stres a únavu. Kromě toho, že čokoláda vyhlazuje pokožku, má omlazující účinky, působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůží.
Čokoláda totiž obsahuje antioxidanty, které posilují imunitní systém. Čokoládový zábal Vám tak rozhodně zlepší náladu!

11. Masáž proti stresu horkými oleji – 1.249 Kč 60 minut
Teplo oleje přispěje k jeho vyšší vstřebatelnosti i účinnosti samotné masáže. Zároveň se více uvolní jeho vonné složky, které přispívající ke zklidnění psychiky a zmírnění stresu. Masáž prokládáme lávovými kameny. K masáži podáváme čas ze směsi bylin proti stresu. 

12. Masáž proti stresu horkými oleji + ošetření pulzní pistolí (45min) + 10min sauna – 1.549 Kč 60 minut
Teplo oleje přispěje k jeho vyšší vstřebatelnosti i účinnosti samotné masáže. Zároveň se více uvolní jeho vonné složky, které přispívající ke zklidnění psychiky a zmírnění stresu. Masáž prokládáme lávovými kameny. K masáži podáváme čas ze směsi bylin proti stresu.

13. Relaxační masáž na uvolnění nohou, hýždí a plosek chodidel – 599 Kč.

Masáž spodní části těla

Máme smluvní ceny.