Pivní lázně Stodolní - Relaxační a orientální masáže Pivní lázně Stodolní - Relaxační a orientální masáže Pivní lázně Stodolní - Relaxační a orientální masáže
Úvodní strana> Sezónní nabídka > Relaxační a orientální masáže

Relaxační a exotické masáže

1. Aromaterapeutická masáž - 899 Kč 60 minut

Hluboce relaxační masáž celého těla. Navozuje svalové i psychické uvolnění, pomáhá odbourávat stres a napětí a to za pomoci přírodních olejů s příměsí rostlinných éterických olejů. Blahodárná masáž uvolňuje celé tělo od hlavy až po konečky prstů.

2. Mandlová masáž - 1.099 Kč 60 minut

Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Masáž zlepšuje akné a ekzémy. je velmi účinná při bolestech zad a celého těla. Zjemňuje hrubou pokožku. Olej obsahuje vytamíny A, E, F a minerály, především draslík, vápník a hořčík. Sladké mandle jsou výborné především pro získání zdravé a jasné pleti. Obsahují vitamín E, který je známý pro své blahodárné účinky na kůži, kterou regeneruje zevnitř i zvenčí. Mandlový olej působí na pleť jako účinný uklidňující prostředek. Z mletých mandlí si lze i doma připravit výživnou pleťovou masku. Mezi příznivě působící látky, které bychom v mandlích nalezli patří vitamíny B a E a také draslík, hořčík, zinek a železo.

3. Medová masáž - 1.099 Kč 60 minut
Při medové masáži ležíte na břiše. Masérka Vám záda potře tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vyvazuje veškeré škodlivé látky. Díky tomu med houstne a barví se. Jde tedy spíše o detoxikační masáž těla. Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže odstraňuje medová masáž tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých onemocnění.

4. Kokosová exotická masáž - 1.099 Kč 60 minut
Cukrová třtina na Fidžijských plantáží zavlažovaná pacifickým deštěm v kombinací se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled. Zatím co relaxujete, aplikujeme kokosové mléko v kombinaci s kokosovým olejem a olejem z oříšků Makadamia, čímž připravíme pokožku na hloubkové vyčištění pórů, zlepšení prokrvení pokožky a vylučování toxinů z ní. Odstraňujeme starou suchou pokožku a navracíme pokožce mladý vzhled. Hluboce hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny A, B, C, E.

5. Skořicová masáž - 999 Kč 60 minut
Báječná hřejivá masáž pro podzimní měsíce. Pokud tuto masáž ještě doplníte zábalem, prospějete maximálně své pokožce. Spolehlivě odstraňuje celulitidu a strie, prokrvuje a tím výrazně zlepšuje stav pokožky, která má po kúře nápadně zdravější barvu a je pevnější.

6. Aroma masáž - 899 Kč 60 minut
Jemná uklidňující klasická masáž těla těmi nejkvalitnějšími aroma oleji. Hebkost podobná dotekům paprsků jarního slunce a intimní vůně rozmarýnu, borovice a citrónové trávy navozuje pocity uvolnění mysli. Tento zážitek slouží k odstranění negativní energie, jakož i výživě pokožky. Možnost spojení s inhalací aroma olejů z extraktů borovice, mechu a mandarinky z odpařovacích misek dokresluje mystické kouzlo.

7. Švédská Masáž Těla - 549 Kč 45 minut
Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek.
Její základní předností je relaxační a uvolňující působení. Pozitivním přínosem není jen relaxace masírovaných částí těla, ale dochází i k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému. Zvyšuje se prokrvení a odvod toxických látek z těla,což způsobuje nárůst samoozdravovacích procesů a podporu veškerých regeneračních procesů.
Po absolvování masáže i při masáži samotné se obvykle člověk cítí velmi příjemně, jak po fyzické tak po psychické stránce. Výsledným efektem je především uvolnění těla, které usnadňuje relaxaci a obnovení jeho optimálního stavu.
Nespornou výhodou tohoto typu masáže je i to, že může být jak celková tak částečná. 

8. Indická masáž hlavy - 399 Kč 30 minut
Indická masáž hlavy je léčivé ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné v sedě. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus
Pomáhá odčerpávat pryč toxiny, které se hromadí v kůži a svalech. Pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

9. Reflexologie - 799 Kč 60 minut
Reflexní terapie plosky nohy je velice účinnou formu alternativní medicíny a lze se setkat také s označením zónová terapie. Stáří reflexní terapie se odhaduje okolo 5000 let  Při této metodě se využívá masáže a stlačování příslušných bodů na plosce nohy. Tyto reflexní zóny odpovídají jednotlivým částem těla a orgánům a k jejich stimulaci se využívá pevný tlak, který provádíme převážně bříškem palce a špičky prstů.
Masáží dosáhneme lepší prokrvení receptorů a tím i lepšího prokrvení odpovídajícího orgánu. Receptorologie neodstraňuje jen symptomy nemoci,ale jde na její kořen. V lidském těle téměř nikdy není oslaben jen jeden orgán, orgány našeho těla jsou v neustálé součinnosti, a tak porucha jednoho vyvolává poruchy další. Při léčení pomocí reflexologie usilujeme o nápravu celého organismu. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

10. Masáž horkou čokoládou - 900 až 1500 Kč
Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nahromaděný stres a únavu. Kromě toho, že čokoláda vyhlazuje pokožku, má omlazující účinky, působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůží.
Čokoláda totiž obsahuje antioxidanty, které posilují imunitní systém. Čokoládový zábal Vám tak rozhodně zlepší náladu!

11. Masáž proti stresu horkými oleji - 1.099 Kč 60 minut
Teplo oleje přispěje k jeho vyšší vstřebatelnosti i účinnosti samotné masáže. Zároveň se více uvolní jeho vonné složky, které přispívající ke zklidnění psychiky a zmírnění stresu. Masáž prokládáme lávovými kameny. K masáži podáváme čas ze směsi bylin proti stresu. 

Tisk aktuální strany
I my jsme na Facebooku

facebook 

Rychlý kontakt

Pivní a Vinné lázně na Stodolní
Pobialova 819/14,
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
Tel.: 734 414 400
E-mail: laznestodolni@gmail.com

mapa

Provozní doba

Dle objednávek

Veškeré námi  nabízené služby Vám  budou poskytnuty  po provedené telefonické nebo emailové objednávce

(Víkendy omezeně)

Návštěvníci o náš říkají

Vlastík: S přítelkyní jsme si užili skvělý relax. Doporučuji!

Lenka: Příjemná masáž a relaxační prostředí, mohu jenom doporučit.