Pivní lázně Stodolní - Relaxační a orientální masáže Pivní lázně Stodolní - Relaxační a orientální masáže Pivní lázně Stodolní - Relaxační a orientální masáže
Úvodní strana> Sezónní nabídka > Relaxační a orientální masáže

Relaxační a exotické masáže

Masáže trvají 60 nebo 90 minut.

1. Aromaterapeutická masáž - 900 až 1100kč
Hluboce relaxační masáž celého těla. Navozuje svalové i psychické uvolnění, pomáhá odbourávat stres a napětí a to za pomoci přírodních olejů s příměsí rostlinných éterických olejů. Blahodárná masáž uvolňuje celé tělo od hlavy až po konečky prstů.

2. Mandlová masáž - 900 až 1100kč
Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Masáž zlepšuje akné a ekzémy. je velmi účinná při bolestech zad a celého těla. Zjemňuje hrubou pokožku. Olej obsahuje vytamíny A, E, F a minerály, především draslík, vápník a hořčík. Sladké mandle jsou výborné především pro získání zdravé a jasné pleti. Obsahují vitamín E, který je známý pro své blahodárné účinky na kůži, kterou regeneruje zevnitř i zvenčí. Mandlový olej působí na pleť jako účinný uklidňující prostředek. Z mletých mandlí si lze i doma připravit výživnou pleťovou masku. Mezi příznivě působící látky, které bychom v mandlích nalezli patří vitamíny B a E a také draslík, hořčík, zinek a železo.

3. Medová masáž - 900 až 1100kč
Při medové masáži ležíte na břiše. Masérka Vám záda potře tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vyvazuje veškeré škodlivé látky. Díky tomu med houstne a barví se. Jde tedy spíše o detoxikační masáž těla. Medová masáž má dvojí účinek. Odstraňuje toxiny z těla a aktivuje vnitřní orgány. Na rozdíl od klasické masáže odstraňuje medová masáž tzv. pumpováním z organismu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu, což má za důsledek vznik různých onemocnění.

4. Kokosová exotická masáž - 900 až 1100kč
Cukrová třtina na Fidžijských plantáží zavlažovaná pacifickým deštěm v kombinací se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled. Zatím co relaxujete, aplikujeme kokosové mléko v kombinaci s kokosovým olejem a olejem z oříšků Makadamia, čímž připravíme pokožku na hloubkové vyčištění pórů, zlepšení prokrvení pokožky a vylučování toxinů z ní. Odstraňujeme starou suchou pokožku a navracíme pokožce mladý vzhled. Hluboce hydratuje a vyživuje pokožku vitamíny A, B, C, E.

5. Skořicová masáž - 800 až 1000Kč
Báječná hřejivá masáž pro podzimní měsíce. Pokud tuto masáž ještě doplníte zábalem, prospějete maximálně své pokožce. Spolehlivě odstraňuje celulitidu a strie, prokrvuje a tím výrazně zlepšuje stav pokožky, která má po kúře nápadně zdravější barvu a je pevnější.
Masáž celého těla 60 minut - 650kč
Masáž celého těla 60minut + 30minut zábal 950kč

6. Aroma masáž - 700Kč 60minut
Jemná uklidňující klasická masáž těla těmi nejkvalitnějšími aroma oleji. Hebkost podobná dotekům paprsků jarního slunce a intimní vůně rozmarýnu, borovice a citrónové trávy navozuje pocity uvolnění mysli. Tento zážitek slouží k odstranění negativní energie, jakož i výživě pokožky. Možnost spojení s inhalací aroma olejů z extraktů borovice, mechu a mandarinky z odpařovacích misek dokresluje mystické kouzlo

7. Švédská Masáž Těla - 550kč 45minut
Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek.
Její základní předností je relaxační a uvolňující působení. Pozitivním přínosem není jen relaxace masírovaných částí těla, ale dochází i k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému. Zvyšuje se prokrvení a odvod toxických látek z těla,což způsobuje nárůst samoozdravovacích procesů a podporu veškerých regeneračních procesů.
Po absolvování masáže i při masáži samotné se obvykle člověk cítí velmi příjemně, jak po fyzické tak po psychické stránce. Výsledným efektem je především uvolnění těla, které usnadňuje relaxaci a obnovení jeho optimálního stavu.
Nespornou výhodou tohoto typu masáže je i to, že může být jak celková tak částečná.

8. Indická masáž hlavy - 400kč 45minut
Indická masáž hlavy je léčivé ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje prováděné v sedě. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus
Pomáhá odčerpávat pryč toxiny, které se hromadí v kůži a svalech. Pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

9. Reflexologie - 550kč 60minut
Reflexní terapie plosky nohy je velice účinnou formu alternativní medicíny a lze se setkat také s označením zónová terapie. Stáří reflexní terapie se odhaduje okolo 5000 let  Při této metodě se využívá masáže a stlačování příslušných bodů na plosce nohy. Tyto reflexní zóny odpovídají jednotlivým částem těla a orgánům a k jejich stimulaci se využívá pevný tlak, který provádíme převážně bříškem palce a špičky prstů.
Masáží dosáhneme lepší prokrvení receptorů a tím i lepšího prokrvení odpovídajícího orgánu. Receptorologie neodstraňuje jen symptomy nemoci,ale jde na její kořen. V lidském těle téměř nikdy není oslaben jen jeden orgán, orgány našeho těla jsou v neustálé součinnosti, a tak porucha jednoho vyvolává poruchy další. Při léčení pomocí reflexologie usilujeme o nápravu celého organismu. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

10. Masáž horkou  čokoládou - 900 až 1100kč
Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nahromaděný stres a únavu. Kromě toho, že čokoláda vyhlazuje pokožku, má omlazující účinky, působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůží.
Čokoláda totiž obsahuje antioxidanty, které posilují imunitní systém. Čokoládový zábal Vám tak rozhodně zlepší náladu!
Masáž celého těla 60minut - 900kč
Masáž celého těla 60minut + 30minut čokoládový  zábal - 1100kč


11. Masáž proti stresu horkými oleji - 1000kč 60minut
Teplo oleje přispěje k jeho vyšší vstřebatelnosti i účinnosti samotné masáže. Zároveň se více uvolní jeho vonné složky, které přispívající ke zklidnění psychiky a zmírnění stresu. Masáž prokládáme lávovými kameny. K masáži podáváme čas ze směsi bylin proti stresu. 
Masáž celého těla 40minut + 10minut lávové kameny - 1000kč

12. Lymfatická masáž se zlatým detoxikačním zábalem - 2000kč 60minut
Lymfatická masáž, je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese
nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra, plíce (plynný odpad) které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.
Tekuté zlato aplikované jako zábal na část těla dle zákazníkova přání (obličej, záda, hýždě) skvěle doplňuje čistící lymfatickou masáž. Kromě detoxikačních schopností je zlato
výjimečné svou schopností pronikat hluboko do pleti, a tak ji zpevňovat a vyplňovat vrásky. Stimuluje totiž tvorbu kolagenních vláken a elastinu. Zábal tedy obecně pomáhá omladit,
rozjasnit, a hlavně zpevnit pokožku. Zlaté zábaly jsou novinkou pocházející z Itálie, která si ihned získala velké množství lidí.
Vhodné předevší pro ženy, kteří touží po hodině relaxu se skvělými účinky na jejich zdraví a celkový vzhled a vitalitu.

   

Tisk aktuální strany
I my jsme na Facebooku

facebook 

Rychlý kontakt

Pivní a Vinné lázně na Stodolní
Pobialova 819/14,
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
Tel.: 734 414 400
E-mail: laznestodolni@gmail.com

mapa

Provozní doba

Dle objednávek

Veškeré námi  nabízené služby Vám  budou poskytnuty  po provedené telefonické nebo emailové objednávce

(Víkendy omezeně)

Návštěvníci o náš říkají

Vlastík: S přítelkyní jsme si užili skvělý relax. Doporučuji!

Lenka: Příjemná masáž a relaxační prostředí, mohu jenom doporučit.